کالاها

دسته بندی ها


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/kuorhayd/public_html/wp-content/plugins/kaveh-core/elements/class-login-signup-kaveh.php on line 1933

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/kuorhayd/public_html/wp-content/plugins/kaveh-core/elements/class-login-signup-kaveh.php on line 1933

کالاها

دسته بندی ها


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/kuorhayd/public_html/wp-content/plugins/kaveh-core/elements/class-login-signup-kaveh.php on line 1933

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/kuorhayd/public_html/wp-content/plugins/kaveh-core/elements/class-login-signup-kaveh.php on line 1933

برنامه بدنسازی فیتنس

برنامه بدنسازی فیتنس یکی از بهترین سیستم‌های تمرینی غذایی برای کسانی است که به دنبال تناسب اندام هستند . این برنامه فرایند چربی سوزی و ماهیچه سازی را به صورت هم زمان در آن فرد به وجود می‌آورد . پس با دریافت برنامه بدنسازی فیتنس به بدن ایده آل خودتان دست پیدا کنید.

همین الان شروع کنید!

برنامه بدنسازی فیتنس حرفه ای

رسیدن به یک بدن روی فرم و خطی ، یکی از آرزوهای بزرگ تمام افراد هست . تقریبا کسی نیست که از فرم بدن مدل‌ها و مانکن‌های لباس خوشش نیاید . بدن عضلانی‌ای که زیادی حجیم نیست برای همه زیبا و جذاب است . اما برای رسیدن به این مدل اندام باید روال و سبک زندگی خود را تغییر دهید. برای آن لازم هست که یک نوع از برنامه بدنسازی فیتنس را شروع کنید که مخصوص شما نوشته تنظیم شده باشد . تصور مردم نسبت به ورزش کردن و رژیم گرفتن به گونه‌ای هست که آن را سخت و مشکل می‌پندارن. 

اما جای نگرانی نیست ! ما مسیر را به شما نشان می‌دهیم

هر شخص برای رسیدن به بدنی فیتنس لازم هست چند نکته اساسی را رعایت کند . هر برنامه بدنسازی ، از جمله برنامه بدنسازی فیتنس دارای ۴ مؤلفه اصلی هست :

برنامه تمرینی

رژیم غذایی

خواب کافی

مکمل بدنسازی

1. برنامه تمرینی فیتنس استایل

تمرین در باشگاه اولین کاریست که در وحله اول باید انجام دهید . حرکاتی که در باشگاه انجام می‌دهید بسیار مهم هست. این که از چه سیستم تمرینی در باشگاه استفاده می‌کنید و دامنه حرکات شما به چه نحوی طراحی شده باشد اهمیت زیادی دارد . چون در روال تمرینی فیتنس استایل شما لازم دارید از سیستم تمرینی ای استفاده کنید که هم فرایند عضله سازی را در بدن شما انجام دهد و هم موجب چربی سوزی شود. هر برنامه تمرینی باعث انجام این فرانید ها در بدن شما نمی‌شود . پس کار اشتباهیست که از برنامه بدنسازی دیگران برای نتیجه گرفتن خودتان استفاده کنید.

یک برنامه تمرینی مناسب بر چه اساس نوشته می‌شود؟

برنامه تمرینی هر فرد، متناسب با قد، وزن، ژنتیک، استایل بدنی، گروه خونی و … نوشته می‌شود. در هر برنامه تمرینی تعداد حرکات، نوع حرکت، تعداد ست‌ها، تعداد تکرار و زمان استراحت هر شخص با شخص دیگر متفاوت است. سیستم برنامه بدنسازی فیتنس طوری نوشته می‌شود که حرکات تمرینی آن بر روی عضله سازی و چربی سوزی به صورت هم زمان تمرکز دارد. پس اگر قصد دارید به نتیجه برسید، برنامه بدنسازی متناسب با خودتان تهیه کنید.

2 . رژیم غذایی فیتنس لایف

مهم‌ترین بخش در هر برنامه بدنسازی به خصوص برنامه بدنسازی فیتنس ، رژیم غذایی آن است . غذا در ورزش بدنسازی یک اصل بسیار مهم است . رژیم غذایی فیتنس لایف باید به یک سبک زندگی برای شما تبدیل شود . رژیم شما باید به نحویی تنظیم شود که میزان پروتئین ، کربوهیدرات و فیبری که دریافت می‌کنید به اندازه باشد . خیلی از افراد این تصور را دارند که رژیم گرفتن یک کار بسیار سخت است و رعایت آن غیر ممکن . انجام رژیم غذایی بدون دانش و آگاهی نیز کار اشتباهی است چون می‌تواند باعث کمبود مواد معدنی بدن و یا گاهی موجب افزایش چربی سطح بدن شود.

رژیم غذایی در ورزش بدنسازی به چه صورت است؟

هر شخص متناسب با وضعیت سلامت و فیزیک بدنی که دارد برنامه غذایی دریافت می‌کند. تعداد وعده‌های غذایی و میزان آن متناسب با BMI هر شخص تنظیم می‌شود. کسانی که قصد دارند بدنی فیتنس داشته باشد باید در برنامه بدنسازی فیتنس خود میزان مشخصی از پروتئین‌ها و فیبرها را در طول روز مصرف کنند. پروتئین مورد نیاز را می‌توان با مصرف مواد غذایی از جمله مرغ، گوشت، تخم مرغ، حبوبات و …. دریافت کرد. با تهیه رژیم فیتنس لایف شما دقیقاً متناسب با BMI بدنتان و نسبت به هدفی که از انجام ورزش دارید، رژیم غذایی دریافت می‌کنید.

3 . خواب کافی برای فیت شدن

خواب فایده‌های بسیاری برای بدنسازان دارد. از جمله فواید مهم خواب ، رشد ماهیچه‌ها و افزایش سطح هوشیاری ذهنی است . اگر به اندازه کافی در طول روز نخوابید، بخش زیادی از زمانی که در باشگاه سپری می‌کنید هدر خواهد رفت. پس برنامه بدنسازی فیتنس شما باید به نحوی باشد در شبانه روز بین 8 تا 10 ساعت بخوابید . یک نکته کلیدی این است که خوردن غذا هنگام شب می‌تواند افزایش ساخت پروتئین در بدن بهبود ببخشد. هورمون رشد نیز زمانی که خواب هستید در بدنتان آزاد می‌شود. در مردان، 60 تا 70 درصد از ترشح روزانه هورمون رشد در طول مراحل اولیه خواب اتفاق می‌افتد.

خواب بی‌کیفیت تاثیرات منفی بر سطح ترشح هورمون رشد دارد . طبق تحقیقات به دست آمده ، خوابیدن اهمیت بسیار زیادی در برنامه بدنسازی فیتنس دارد . خواب با بازیابی توان و هوشیاری بدن باعث افزایش قدرت در تمرینات با شدت بالا می‌شود. بعلاوه خواب با سنتز پروتئین و آزادسازی هورمون رشد، ریکاوری عضلات را بهبود می‌بخشد و موجب ماهیچه سازی می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید رشد کنید، خوب بخوابید.

4 . مکمل های مناسب فیتنس

هر شخص به میزان کمبودها و نیاز بدنش به یک سری از مکمل‌ها و ویتامین‌های غذایی احتیاج دارد . مکمل‌ها باید تحت نظر مربی و یا پزشک تغذیه مصرف شوند . کسانی که برنامه بدنسازی فیتنس دریافت می‌کنند به مکمل‌هایی نیاز دارند که پروتئین و انرژی مورد نیاز بدنشان را تأمین کند. مکمل‌هایی نظیر پروتئین‌ها، گلوتامین ، آمینو اسیدهای شاخه ای و کراتین‌ها می‌تواند در افزایش نیرو ، عضله سازی و ریکاوری ماهیچه‌ها نقش موثری داشته باشند. اما قبل از شروع مصرف لازم هست چند نکته مهم در رابطه با این محصولات به شما بدهم :

مکمل‌ها هیچ‌وقت نمی‌توانند جایگزین مواد غذایی شوند. مصرف بیش از حد مکمل‌ها می‌تواند برای بدن مضر باشد پس حتماً مصرف خود را مطابق با مقداری که مربی تنظیم می‌کند مصرف کنید. قبل از خرید، از اصالت کالا و تاریخ انقضای آن مطمئن شوید. برای خرید مکمل بدنسازی می‌توانید با مراجعه به داروخانه‌ها و یا از طریق وب سایت باشگاه تو اقدام کنید . تمامی محصولات ما ، تحت نظر شرکت کیمیا مکمل فارس، می‌باشد. . پس با خیالی راحت انتخاب و خرید کنید.

خبر خوب برای شما !

شما تنها با تکمیل فرم درخواست برنامه بدنسازی فیتنس و پرداخت هزینه آن ، می‌توانید برنامه تمرینی ، رژیم غذایی و برنامه مصرف مکمل‌های بدنسازی مخصوص خود را از ما در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. با سفارش برنامه بدنسازی فیتنس حرفه‌ای از باشگاه تو ، در وقت و هزینه‌هایتان صرفه جویی کنید و از دانش و تجربه مربی ورزشی خود، بیشترین استفاده را ببرید.

خدماتی که پس از تهیه برنامه بدنسازی فیتنس به شما تعلق میگیرد :

دریافت برنامه تمرینی

دریافت برنامه تمرینی منحصر به فرد ، متناسب با فیزیک بدنی شما

دریافت رژیم غذایی

دریافت رژیم غذایی متناسب با عدد BMI

آموزش حرکات برنامه

آموزش حرکات برنامه تمرینی در صورت نیاز کاربران

دانلود فایل PDF برنامه

دانلود فایل PDF برنامه‌ها به صورت دائمی از پنل کاربری

پشتیبانی فنی محصول

پشتیبانی فنی تمامی محصولات و برنامه‌ها در صورت بروز مشکل

ارتباط مستقیم با مربی

ارتباط مستقیم با مربی از طریق شبکه‌های اجتماعی

شروع تمرین با برنامه بدنسازی فیتنس

همین حالا با تهیه برنامه بدنسازی فیتنس یک سبک زندگی جدید را آغاز کنید.

باشگاه تو ، وب سایتی است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید برنامه بدن‌سازی و مکمل ورزشی خود را به صورت کاملاً آنلاین، تحت نظر معتبرترین مربیان و مشاوران تغذیه و ورزش از جمله آقای وحید نظری، مدیرعامل فدراسیون فیزیک ماسکولار استان فارس، دریافت نمایید. با باشگاه تو در هر لحظه مربی خود را همراه داشته باشید

از طریق شماره و شبکه های اجتماعی ای زیر با ما در ارتباط باشید . ما در هر کجا و هر لحظه پاسخگو به سوالات شما هستیم .

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • موجودی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه محصولات