کالاها

دسته بندی ها


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/kuorhayd/public_html/wp-content/plugins/kaveh-core/elements/class-login-signup-kaveh.php on line 1933

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/kuorhayd/public_html/wp-content/plugins/kaveh-core/elements/class-login-signup-kaveh.php on line 1933

کالاها

دسته بندی ها


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/kuorhayd/public_html/wp-content/plugins/kaveh-core/elements/class-login-signup-kaveh.php on line 1933

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/kuorhayd/public_html/wp-content/plugins/kaveh-core/elements/class-login-signup-kaveh.php on line 1933

برنامه بدنسازی حجمی

برنامه بدنسازی حجمی مناسب برای کسانی است که قصد دارند وزن بدن خود را بالا ببرند و به یک بدن عضله‌ای و بزرگ دست پیدا کنند. با دریافت برنامه بدنسازی حجمی از وب‌سایت باشگاه تو می‌توانید به راحتی به وزن و بدن ایده آل خود دست پیدا کنید.

همین الان شروع کنید!

برنامه بدنسازی حجمی حرفه ای

این روزها افراد زیادی هستند که علاقه شدید به داشتن بدنی عضلانی و بزرگ دارند. همه ما در شبکه‌های مجازی و برنامه‌های تلویزیونی کسانی را می‌بینیم که از استایل بدنی حجیم و خوبی برخوردار هستند. این افراد به چشم خیلی‌ها جذاب و قدرتمند به نظر می‌رسند و توجه خیلی‌ها را به خود جلب می‌کنند. عده‌ای با دیدن چنین افرادی باشگاه رفتن را شروع می‌کنند و رژیم غذایی سخت و طاقت فرسا می‌گیرند. برخی اشخاص نیز به علت داشتن ژنتیک بدنی اکتومورف  در رسیدن به اندام حجیم با مشکل مواجه می‌شوند. 

اما جای نگرانی نیست ! برای هر مشکل ، راه حلی وجود دارد

هر شخص برای رسیدن به اندامی متناسب ملزم به رعایت چند نکته اساسی هست. هر برنامه بدنسازی ، از جمله برنامه بدنسازی حجمی دارای ۴ مؤلفه اصلی هست :

برنامه تمرینی

رژیم غذایی

خواب کافی

مکمل بدنسازی

1. برنامه تمرینی افزایش وزن و حجم

تمرین کردن در باشگاه، اولین کاریست که یک ورزشکار باید در برنامه بدنسازی حجمی خود انجام دهد. بسیار مهم است که شما چه حرکت‌هایی را در طول تمرین خود انجام می‌دهید. اکثر افراد زمانی که برای اولین بار قصد دارند ورزش بدنسازی را انجام دهند با دوستان خود مشورت می‌کنند. معمولاً در بین این دوستان، کسانی وجود دارند که بدون هیچ دانش و آگاهی نسبت به این ورزش، برنامه‌های تمرینی‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهند که ممکن است به بدن شما آسیب جدی وارد کند. خود من هم در اوایل این اشتباه را مرتکب شدم و ممکن بود آسیب جدی به ناحیه کمرم وارد کنم.

یک برنامه تمرینی مناسب بر چه اساس نوشته می‌شود؟

برنامه تمرینی هر فرد، متناسب با قد، وزن، ژنتیک، استایل بدنی، گروه خونی و … نوشته می‌شود. در هر برنامه تمرینی تعداد حرکات، نوع حرکت، تعداد ست‌ها، تعداد تکرار و زمان استراحت هر شخص با شخص دیگر متفاوت است. برنامه بدنسازی حجمی نیز طوری نوشته می‌شود که حرکات تمرینی آن بر روی افزایش حجم و وزن افراد تمرکز دارد. پس اگر قصد دارید سریع به نتیجه برسید، برنامه بدنسازی متناسب با خودتان تهیه کنید.

2 . رژیم غذایی افزایش وزن و حجم

مهم‌ترین مؤلفه در برنامه بدنسازی حجمی ، رژیم غذایی می‌باشد. غذا در ورزش بدنسازی یک اصل بسیار مهم است که موجب ماهیچه سازی و افزایش حجم ماهیچه‌ها می‌شود. پس از اهمیت این موضوع نباید چشم پوشی کرد. خیلی از افراد این تصور را دارند که هنگام بدنسازی در طول روز باید غذای زیاد مصرف کنند. انجام این کار بدون آگاهی، تنها میزان چربی سطح بدن را افزایش می‌دهد و کار را برای شما سخت‌تر می‌کند.  خیلی از افراد نیز رژیم غذایی را یک کار سخت و غیر ممکن می‌دانند و تصورشان از رژیم غذایی، خوردن مداوم سبزیجات و نخوردن حتی یک تکه نان در طول روز هست.

رژیم غذایی در ورزش بدنسازی به چه صورت است؟

هر شخص متناسب با وضعیت سلامت و فیزیک بدنی که دارد برنامه غذایی دریافت می‌کند. تعداد وعده‌های غذایی و میزان آن متناسب با BMI هر شخص تنظیم می‌شود. کسانی که قصد افزایش حجم و وزن را دارند در برنامه بدنسازی حجمی خود میزان قابل توجهی پروتئین و کربوهیدرات را باید در طول روز مصرف کنند. این میزان پروتئین را می‌توان با مصرف مواد غذایی از جمله مرغ، گوشت، تخم مرغ، حبوبات و …. دریافت کرد. با تهیه برنامه بدنسازی حجمی شما دقیقاً متناسب با BMI بدنتان و نسبت به هدفی که از انجام ورزش دارید، رژیم غذایی دریافت می‌کنید.

3 . خواب کافی برای افزایش حجم

خوابیدن فواید زیادی برای بدنسازان دارد. از جمله مهم‌ترین فواید خواب می‌توان به رشد ماهیچه‌ها، افزایش حجم و هوشیاری ذهنی اشاره کرد. اگر به اندازه کافی در طول روز نخوابید، بخش زیادی از زمانی که در باشگاه سپری می‌کنید هدر خواهد رفت. پس برنامه بدنسازی حجمی شما باید جوری تنظیم شود که بین 8 تا 10 ساعت در طول شبانه روز را به خواب اختصاص دهید. خوردن غذا هنگام شب می‌تواند افزایش ساخت پروتئین در بدن بهبود بخشد. هورمون رشد نیز زمانی که خواب هستید در بدنتان آزاد می‌شود. در مردان، 60 تا 70 درصد از ترشح روزانه هورمون رشد در طول مراحل اولیه خواب اتفاق می‌افتد.

خواب بی‌کیفیت می‌تواند تأثیر منفی بر سطح هورمون رشد داشته باشد. همان‌گونه که تحقیقات مختلف نشان داده است، خوابیدن از اهمیت زیادی در برنامه بدنسازی حجمی برخوردار است. خواب با بازیابی توان و هوشیاری بدن باعث افزایش قدرت در تمرینات با شدت بالا می‌شود. بعلاوه خواب با سنتز پروتئین و آزادسازی هورمون رشد، ریکاوری عضلات را بهبود می‌بخشد و موجب ماهیچه سازی می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید رشد کنید، خوب بخوابید.

4 . مکمل های افزایش وزن و حجم

هر کسی مطابق با نیاز و کمبودهای بدنش به یک سری از مکمل‌ها و ویتامین‌های غذایی نیاز دارد. مصرف مکمل‌ها باید تحت نظر مربی و یا پزشک تغذیه انجام شود. افرادی که برنامه بدنسازی حجمی دریافت می‌کنند به مکمل‌هایی نیاز دارند که کالری و پروتئین مورد نیاز بدنشان را تأمین کند. مکمل‌هایی نظیر گینرها، پروتئین‌ها، کربو پروتئین‌ها و کراتین‌ها می‌تواند موجب افزایش حجم و وزن شما شوند. اما قبل از شروع مصرف لازم هست چند نکته مهم در رابطه با این محصولات به شما بدهم :

مکمل‌ها هیچ‌وقت نمی‌توانند جایگزین مواد غذایی شوند. مصرف بیش از حد مکمل‌ها می‌تواند برای بدن مضر باشد پس حتماً مصرف خود را مطابق با مقداری که مربی تنظیم می‌کند مصرف کنید. قبل از خرید، از اصالت کالا و تاریخ انقضای آن مطمئن شوید. برای خرید مکمل بدنسازی می‌توانید با مراجعه به داروخانه‌ها و یا از طریق وب سایت باشگاه تو اقدام کنید . تمامی محصولات ما ، تحت نظر شرکت کیمیا مکمل فارس، می‌باشد. . پس با خیالی راحت انتخاب و خرید کنید.

خبر خوب برای شما !

شما تنها با تکمیل فرم درخواست برنامه بدنسازی حجمی و پرداخت هزینه آن ،می‌توانید برنامه تمرینی ، رژیم غذایی و برنامه مصرف مکمل‌های بدنسازی مخصوص خود را از ما در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. با سفارش برنامه بدنسازی حجمی حرفه‌ای از باشگاه تو ، در وقت و هزینه‌هایتان صرفه جویی کنید و از دانش و تجربه مربی ورزشی خود، بیشترین استفاده را ببرید.

خدماتی که پس از تهیه برنامه بدنسازی حجمی به شما تعلق میگیرد :

دریافت برنامه تمرینی

دریافت برنامه تمرینی منحصر به فرد ، متناسب با فیزیک بدنی شما جهت افزایش حجم و وزن ماهیچه ها

دریافت رژیم غذایی

دریافت رژیم غذایی منحصر به فرد ، متناسب با فیزیک بدنی شما جهت افزایش حجم و وزن ماهیچه ها

آموزش حرکات برنامه

آموزش حرکات برنامه تمرینی در صورت نیاز کاربران

دانلود فایل PDF برنامه

دانلود فایل PDF برنامه‌ها به صورت دائمی از پنل کاربری

پشتیبانی فنی محصول

پشتیبانی فنی تمامی محصولات و برنامه‌ها در صورت بروز مشکل

ارتباط مستقیم با مربی

ارتباط مستقیم با مربی از طریق شبکه‌های اجتماعی

شروع تمرین با برنامه بدنسازی حجمی

همین حالا با تهیه برنامه بدنسازی حجمی یک استارت قویی بزنید . ما در طول مسیر همراه شما هستیم

باشگاه تو ، وب سایتی است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید برنامه بدن‌سازی و مکمل ورزشی خود را به صورت کاملاً آنلاین، تحت نظر معتبرترین مربیان و مشاوران تغذیه و ورزش از جمله آقای وحید نظری، مدیرعامل فدراسیون فیزیک ماسکولار استان فارس، دریافت نمایید. با باشگاه تو در هر لحظه مربی خود را همراه داشته باشید

از طریق شماره و شبکه های اجتماعی ای زیر با ما در ارتباط باشید . ما در هر کجا و هر لحظه پاسخگو به سوالات شما هستیم .

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • موجودی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه محصولات